Kirpi İpinden Neler Yapılır?

Kirpi İpinden Neler Yapılır?

Sizin için kirpi ipinden yapılan her şeyi bu başlık altında topladık. Umarım beğenirsiniz. Evde kirpi ipinden yapılan çalışmaların olduğu resimlerde ki gibi daha önceden yaptığınız bir örnekle de karşılaşabilirsiniz.

Kirpi ipinden paspas yapımı, kirpi ipinden oyuncak yapmak veya kirpi ipiyle süsleme çalışmalarından bahseden örnek resimlerde nasıl yapıldığı anlatılmamış. Ancak sitemizde kirpi ipinden yapılan çalışmaların detaylı öğretici video ve resimli anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

 
 

Evde kolay yapılan kirpi ipi çalışmalarını bolca bulacağınız sitemizi incelemenizi öneririm. Şimdi sizleri bu güzel örneklerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

diejenigen mit einer Stachelseil – those made with a spiked rope – celles faites avec une corde à pointes – quelli realizzati con una corda spillo – aqueles feitos com uma corda cravado – dem, der foretages med en spidse reb

 

Tığ İşi Zincirli Çanta Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. crochet Kette Tasche, tığ işi ile zincirli çanta yapılışı ve tığ işi ile zincirli çanta yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir