Kız Çocukları İçin Disney Karakterleri Kağıt Şablonları

Kız Çocukları İçin Disney Karakterleri Kağıt Şablonları

 
 

Bu yazımda kız çocuklarınıza kağıttan veya kartondan birleştirerek yapacakları harika prenses oyuncakları, disney karakterlerinin oyuncaklarının şablonlarını paylaşacağım. Bilgisayarınızın yazıcısından çıktı alıp, makas yardımı ile kestikten sonra yapıştırmanız gerekiyor. Ortaya kağıttan prenses oyuncaklar çıkıyor. 3 boyutlu da diyebiliriz. Kağıttan oyuncak şablonları ile ilgili paylaşımları yapmaya devam edeceğim. Kız çocuklarının daha çok hoşuna gideceği bu güzel çalışmayı çok beğeneceksiniz. Dilerseniz flash diskinize kayıt edip, bir kırtasiyeden A3 kağıtlarına yada kalın karton kağıtlara da renkli çıktı alıp, çocuklarınıza kesip yapıştırmaları için şablon halinde sunabilirsiniz. Buyurun kağıt oyuncak şablonlarına ;

 

Evde Kurdeleden Balık Figürü Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay kurdeleden balık yapılışı, evde kurdele ile balık yapılışı ve evde kurdeleden balık figürü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir