Kolay Kar Küresi Yapımı Resimli Anlatım

Kolay Kar Küresi Yapımı Resimli Anlatım

Kışın gelmesiyle, birçoğumuz evimize güzel objeler satın alırız. Bu yazımızda sizlere para harcamadan kendi kendinize kolay bir şekilde evde kar küresi yapımı ile ilgili paylaşımda bulunacağız. Size bu yazımızda kolay kar küresi nasıl yapılır? bunu resimli anlatımla paylaşacağız. Resimli anlatıma göre sizde evinizde kolay bir şekilde ev yapımı kar küre sahibi olacaksınız. Yapımı gerçekten çok kolay olan kar küresi çalışmasını daha farklı şekillerde de yapabilirsiniz. Örnek çalışmanın resimli anlatımı aşağıdadır.

Malzemeler :

– kapaklı kavanoz.
– küçük figürler.
– silikon tabancası.
– sim.
– su.
– 1 çorba kaşığı gliserin (isteğe bağlı)

 
 

Kavanoz veya balık fanusu da olabilir. Seçeceğiniz bir cam kavanozun içine kullanacağınız figürleri çocukların sürpriz yumurtalarından çıkan küçük sevimli oyuncaklardan da seçebilirsiniz. Yada evinizde küçük oyuncak figürler varsa onları da tercih edebilirsiniz. Kullanacağınız figürü cam kavanozun kapağına veya dibine iyice yapıştırın. Daha sonra bir miktar sim koyup, üzerini su ile doldurun. Simlerin hızlı akmasını istemiyorsanız, gliserin kullanabilirsiniz. Resimli anlatım aşağıdadır. İsterseniz resimli anlatıma göre kar küresi yapılışını takip edebilirsiniz. Evde kar küresi yapımı ile ilgili bu yazımızı beğenirseniz, yorum yazmayı unutmayın.

Sizde kolaylıkla daha değişik kar küreleri yapabilirsiniz. Farklı figürler ile daha değişik kar küreler yapabilirsiniz. Hem eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Hem de sevdiklerinize hediye olarak da sunabilirsiniz.

fare la neve – make snow – faire de la neige – machen Schnee – gøre sne – fazer neve

 

Haşlanmış Yumurtalar Soğumasın başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. haşlanmış yumurta, haşlanmış yumurtalar soğumasın ve haşlanmış yumurtalar üşümesin hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir