Kolay Maket Uçak Nasıl Yapılır

Kolay maket uçak nasıl yapılır diyenler için hazırladığımız bu güzel içerikte hem resimli örnekler ve anlatımlar var. Hem de anlatımlı detaylı öğretici videolar yer alıyor. Sizde evde boş zamanınızda çocuklarınızla bu güzel hobi çalışmasını yapabilirsiniz. Kolayca yapabileceğinizi düşünüyorum. Anlatımlar hem detay içeriyor. Hem de oldukça basit.

Büyük paralar verip, çocuklarımıza aldığımız oyuncaklar yerine evde pratik bir şekilde fazla para harcamadan oyuncak uçaklar yapabiliriz. Aynı zamanda çocuklar babalarının kendileri için yaptıkları uçaklarla oynamayı daha çok isteyeceklerdir. Evde kolay maket uçak nasıl yapılır? diye merak ediyorsanız, paylaşacağım anlatımlı videoyu mutlaka izlemelisiniz. Paylaşacağım anlatımlı videodaki çalışmada anlatılan model uçak yapımı lastikli olup, gerçekten kaliteli anlatılmış ve yapılmış.

Sizde anlatımlı videoyu izleyerek, bu güzel maket uçağı kendinize veya çocuklarınıza yapabilirsiniz. Sitemize birkaç gün önce maket uçak yapılışı ile ilgili karton maket uçak şablonları paylaşmıştım. Fakat onlar uçmuyor, bu yazımda paylaşacağım maket uçak ise rüzgar gücü ile uçabilmekte…

 
 

evde-kolay-maket-ucak-yapimi-model-ucak-yapilisi

Bu paylaşımımızda yer alan videoda model uçak yapımı anlatılmaktadır. İyi bir izleyici ve takipçiyseniz, videoyu izleyin ve bu uçağı çocuğunuz için yapın.

aéromodélisme – flying model – Flugmodell

 

Barok Yıldız Modeli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Barock gehäkelte, barok yıldız modeli yapımı ve baroque crocheted hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Nuray Gençtürk diyor ki:

    Çocuğunuzu karşınıza alın, ona seveceği ve severek oynayacağı bu mükemmel uçağı yapın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir