Kolay Uçak Resmi Nasıl Çizilir?

Kolay Uçak Resmi Nasıl Çizilir?

Bu yazımızda sizlere çok kolay bir şekilde nasıl uçak resmi çizebileceğiniz ile ilgili bir çalışma paylaşacağız. Paylaşacağımız resimleri kullanarak sizde pratik bir şekilde uçak resmi çizebilirsiniz. Diğer kolay çizimlere sitemizde yer alan nasıl çizilir kategorisinden ulaşabilirsiniz. Farklı çizgi film karakterleri çizimleri, araba çizim sayfaları, resim boyama sayfalarına kolaylıkla sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda az sayıda kolay uçak resmi çizimi ile ilgili paylaşımda bulunuyorum.

Ancak ilerleyen günlerde daha fazla kolay uçak çizim resimlerini paylaşmaya devam edeceğim. Şimdilik az sayıda olsa da bu yazımda ki uçak çizim resimlerinden de yararlanabilirsiniz. Resim boyama sayfalarında uçak boyama resimlerine de ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz A4 kağıdını bilgisayarınızın ekranına koyabilir ve kopyasını çıkarttıktan sonra elinizi alıştırmak için denemeler yapabilirsiniz. Kolay hayvan çizimleri paylaşımlarımız yine sitemizde sürmekte… Kolay uçak resmi çizimi gibi değişik çizim paylaşımlarını da yine sitemizde ilerleyen günlerde yayınlayacağız.

kolay-ucak-resmi-cizimi

 
 

kolay-ucak-resmi-cizmek

kolay-ucak-resmi-nasil-cizilir

Bu videoda ise kolay uçak çizimi ile ilgili bir anlatım mevcut…

bande dessinée d’avion – aircraft cartoon – Flugzeug cartoon

 

Karton Kutu ve Gazeteden Saklama Kabı Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. depolama kutusu dekorasyonu, diy cardboard box decoration ve diy pappkarton dekoration hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir