Kolay Vazo Yapımı Resimli

Kolay Vazo Yap

Balondan ve bardaktan kolay hızlı vazo yapmak ister misiniz? O halde bu yazımızdaki resimli anlatıma bakın. Balondan vazo nasıl yapılır demeyin. Çünkü bu güzel çalışmayı görünce ben çok şaşırdım. Sizde şaşıracaksınız. Gerçekten de bir bardak, bir balon işi tamamlıyor. Kısa sürede sizde çok güzel sevimli vazolar yapabilirsiniz. Bu tür dekoratif süs çalışmaları ile evinizi de güzelleştirebilirsiniz.

Evde kolay vazo yapmak için balonu renkli kullanırsanız daha değişik görüntülere sahip vazolar elde etmiş olursunuz. Vazo yaparken bardak veya camdan herhangi bir nesne kullanabilirsiniz. Daha sonra üzerine süs amaçlı yapay çiçek veya gerçek çiçek koyabilirsiniz. Gerçekten bu tür çalışmaları çok seviyorum. Hem kolay yapılıyorlar. Hem de kısa sürede tamamlayıp kullanabiliyoruz. Kolay gelsin.

 
 

kolay-vazo-yapimi

 

Kardan Adamlı Poşetlik Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. güzel poşetlik nasıl yapılır, kardan adamlı poşetlik yapılışı ve kardan adamlı poşetlik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir