Konserve Kutularından Mumluk Yapılışı Resimli Anlatım

Konserve Kutularından Mumluk Yap

Boş konserve kutularını atmayın. Onları temizledikten sonra boş duvarlarınız için muhteşem mumluklara çevirebilirsiniz. Resimli anlatımlara göre sizde bu türlü bir çalışma yapabilirsiniz. Evde kolay mumluk nasıl yapılır diyenler için sitemizde birçok güzel çalışmanın anlatımına yer vermiştik.

İşte o çalışmalardan birisiyle yine karşınızdayız. Konserve kutusundan mumluk yapmak veya küçük teneke kutudan mumluk yapımıyla alakalı birçok güzel çalışmayı hemen bu yazımızın altından da bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Kolay yapılan mumluk çalışmaları sayesinde sizde evinize bu tür güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan minyatür mumluk süs çalışmalarını yine buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 
 

konserve-kutusundan-mumluk-yapimi

 

Yumurta Kolisinden Çerçeve Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boş yumurta kolisinden neler yapılır, Rahmen der Eierkarton ve yumurta kolisinden çerçeve yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir