Kumaştan Bebek Yapılışı Resimli Anlatım

Kumaştan Bebek Yapmak

Kumaştan bebek yapımı ile ilgili daha önceki yazılarımızda resimli anlatımlar paylaşmıştık. Bu yazımızda da sizlere kolay bebek yapımı olarak kumaştan bebek yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Evde kumaştan bez bebek yapmak isteyenler olabilir.

Onlar için paylaştığımız bu güzel ve kolay anlatımlı oyuncak bebek çalışmasını sizde kısa sürede evde yapabilirsiniz. Kolay yapılan oyuncak çalışmalarının detaylı anlatımlarına ulaşacağınız sitemizde birbirinden değişik ve güzel oyuncak şablonları da yer alıyor.

Kumaştan bebek yapmak için paylaştığımız benzer çalışmalara da yine sitemizden ve altta benzer yazılar bölümünden ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

kumastan-bebek-yapilisi

Stoff Baby – fabric baby – bébé tissu – stof barn – bebê tecido – bambino tessuto

 

Kaşıktan Bebek Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kaşık süsleme, kaşıktan bebek nasıl yapılır ve kaşıktan bebek yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir