KURDELEDEN GÜL ÇİÇEK YAPMAK

Kurdeleden gül çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak bu kolay ve keyifli çalışmayı kurdele şeridinden yapıyorsunuz. Daha farklı çalışmalar da yapabilirsiniz.

Kurdeleden gül çiçek yapımı sayesinde sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı yapıp süs çiçekler veya gül çalışmaları yaparak evinizi güzelleştirmede yada süsleme çalışmalarında kullanabilirsiniz. Vazolara yapay çiçek yapmak veya kurdele şeridinden çiçek yapmak için paylaştığım çalışmayı keyifle yapabileceğinizi de söylemek isterim.

Kurdele şeridinden çiçek yapmak için kısa sürede yapabilirsiniz. Kurdele şeridiyle çiçek süs çalışmaları yapabilir ve evinizde çeşitli çalışmalarda kullanabilirsiniz. Kolay yapılan kurdele şerit çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede yapımını öğrenerek aşamalı çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz.

 
 

Bu tür çalışmaları komşularınıza da öğretebilirsiniz. Süs çalışmaları yapmayı seviyorsanız sizde eğlenceli çalışmalarla evinizde güzel süs etkinlikleri gerçekleştirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kurdeleden-gul-cicek-yapmak

 

KURDELE ŞERİTTEN İNCİ BİLEZİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. inci bilezik nasıl yapılır, incili bileklik yapmak ve kurdele şeridinden bileklik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir