Kurdeleden Gül Yapılışı

Kurdeleden Gül Yapılışı

Kurdeleden nasıl gül yapılır? bu sorunuza cevap arıyorsanız? bu yazımızı takip edin. Resimli anlatımları uygulayarak sizde kolaylıkla ve basit bir şekilde kurdeleden gül yapabilirsiniz. Kurdeleden nasıl gül yapılır diyorsanız altta birkaç adımda bu güzel çalışmanın nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Kurdele gül yapmak için paylaştığımız çalışmaları sizde keyifle yapabilir ve evde her yerde kullanabilirsiniz. Kurdele kumaşından çiçek yapmak veya süs yapmak gibi değişik çalışmaları daha önce de paylaşmıştık.

Evde yapay çiçek yapmayı sevenlerdenseniz bu güzel çalışmanın benzerlerini sitemizde fazla fazla bulabilir ve onlardan da yararlanabilirsiniz. Şimdi sizleri kısa adımlarla çiçek yapımıyla alakalı çalışmayla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kurdeleden-gul-yapimi

kurdeleden-gul-yapimi2

 
 

kurdeleden-gul-yapimi3

kurdeleden-gul-yapimi4

kurdeleden-gul-yapimi5

Gemachte Band Rosen – made ribbon roses – faites de rubans roses – rose nastro fatte – rosas feitas de fita – lavet bånd roser

 

Oyuncak Su Aygırı Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kumaştan oyuncak su aygırı yapmak, oyuncak nasıl yapılır ve oyuncak su aygırı nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. hürnur diyor ki:

    bu kurdele benim yaptıklarımdan baya farklı deniyeceğim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir