Kuru Ağaç Dallarından Mumluk Yapımı Resimli Anlatım

Kuru Ağaç Dallarından Mumluk Yapımı Resimli Anlatım

Bir sitede gördüm ve hemen paylaşmak istedim. Gerçekten şahane bir çalışma olmuş. Sizlerde bu tür çalışmalar yapabilir ve evinizde ilginç dekorlara imza atabilirsiniz.

Evde kuru ağaç dallarından dekoratif süsler yaparak boş zamanlarınızı da değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda bu tür çalışmalar yaparak para kazanabileceğinizi de belirtmeliyim.

Kuru ağaç dallarından neler yapılır demeyin. Çünkü nelerin yapıldığını gördükçe inanın sizde benim gibi şaşıracaksınız. Sitemizde kuru dallardan yapılan çalışmaları sürekli paylaştığımı eklemek isterim.

Hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak olan benzer yazılar bölümünde de farklı çalışmalara rastlayacaksınız. Onları da inceleyebilir ve hepsini hemen öğrenip, evinizi güzelleştirmek veya satıp para kazanmak için yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

kuru-agac-dallarindan-mumluk-yapimi

kuru-agac-dallarindan-mumluk-yapimi2

 
 

kuru-agac-dallarindan-mumluk-yapimi3

kuru-agac-dallarindan-mumluk-yapimi4

kuru-agac-dallarindan-mumluk-yapimi5

kuru-agac-dallarindan-mumluk-yapimi6

 

Kuru Ağaç Dallarından Yapılmış Dekorasyon Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kuru ağaç dalları ile ne yapılır, kuru ağaç dallarından dekor ve kuru ağaç dallarından neler yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir