MAKROME İPİNDEN BİLEKLİK NASIL YAPILIR

Makrome ipinden bileklik nasıl yapılır? diyorsanız bu yazımda paylaştığım çalışmayı muhakkak yapmalısınız. Bu gün paylaştığım kendin yap çalışmasında kısa sürede örgü bileklik yapmayı öğrenebileceksiniz. Daha önce de benzer örgü bileklik çalışmaları paylaşmıştım.

Anlatımlı paylaştığım bu güzel çalışma da kolay bileklik yapmanın formülü verilmiş. Adımları uygulayarak sizde çok kısa sürede harika bileklikler yapabilirsiniz. Daha önce de makrome ipinden bileklik yapımıyla alakalı birçok kez çalışma paylaşmıştım. Hatta anlatımlı video ve resimli anlatımlara ulaşabilirsiniz.

Makrome bileklik yapmak için adımları uygulayarak sizde çok güzel arkadaş bileklik modeli yapabilirsiniz. Bu tür bileklik çalışmalarını fazlaca yapıp satabilir ve muazzam paralar da kazanabilirsiniz.

Sevdiklerinize özel günlerde hediye olarak da sunabilirsiniz. Anlatımlı bileklik çalışmaları sayesinde hem eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

 
 

Hem de kısa sürede yapacağınız bileklik çalışmaları ile boş zamanlarınızı da değerlendireceksiniz. Şimdi sizleri bu güzel anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

makrome-ipinden-bileklik-nasil-yapilir

 

FİMO HAMURUNDAN GÜL YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamurundan çiçek yapmak, fimo hamurundan gül yapmak ve fimo hamurundan minyatür gül yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir