Mandaldan Oyuncak Yapımı

Mandaldan Oyuncak Yapımı

Günümüzde oyuncak çeşitliliği oldukça fazla… Her gün yeni yeni oyuncaklar çıkıyor. Teknolojik oyuncaklar ama bazen çok basit bir oyuncak çocuğunuzun hoşuna gidebiliyor. Büyük paralar verip aldığınız oyuncaklara bakmazken, basit yapılışı olan oyuncaklara daha çok yönelebiliyorlar.

 
 

Bu yazımızda sizlere basit ve pratik bir şekilde mandaldan oyuncak yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar paylaşacağız. Paylaşacağımız resimlerden fikir edinebilir ve sizde mandaldan oyuncak yapılışı ile ilgili çalışmalardan yapabilirsiniz.

 

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Yapılanlar başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tuvalet kağıdı rulosu ile figür, tuvalet kağıdı rulosu ile yapılanlar ve tuvalet kağıdı rulosundan neler yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. raziye erdem diyor ki:

    oğluma mandaldan yapılan oyuncakları araştırıyordum sizin sıtenız karşıma çıktı. paylaşım için çoook teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir