Mandaldan Sepet Yapımı Resimli Anlatım

Mandaldan Sepet Yap

Mandallarla ve eski bir yoğurt kovasından harika bir sepet yapmak ister miydiniz? Görünüşü mükemmel, görenler bu sepeti nereden aldın diye sorabilir. Bu çalışmayı anlatan resimli anlatımlar ise aşağıda. Evde kolayca yapabileceğiniz bir çalışma olup, boş zamanınızı da değerlendirebilirsiniz.

Bu tür güzel çalışmalar sayesinde sizde evinizdeki eşyalardan çok değişik kullanışlı eşyalar ortaya çıkarabilirsiniz. Kullanmadığınız eşyaları yenileyebilir ve onlara farklı görünümler kazandırabilirsiniz. Mandalla sepet süsleme çalışması olarak benzer çalışmalar da hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmanızı öneririm.

Bu güzel çalışma da yer alan malzemeler eminim ki evinizde vardır. Kolayca sizde yapabilir ve eğlenceli zaman geçirerek bu güzel çalışmayı ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

mandaldan-sepet-yapimi2

mandaldan-sepet-yapimi

 

Pipetten Örme Sepet Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örme sepet nasıl yapılır, örme sepet yapılışı ve pipetten nasıl örme sepet yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir