Mandalinadan Mum Yapımı

Mandalinadan Mum Yapımı

Portakaldan mum yapımını paylaşmıştık. Devam yazısı olarak sizlere bu makalemizde mandalina kullanarak mum yapılışını göstereceğiz. Resimli anlatıma bakarak eviniz için harika mumluklar yapabilirsiniz.

Mandalina kabuğundan mumluk yapmak için de kullanacağınız bu güzel anlatım sayesinde sizde evinize dekoratif güzel bir mumluk kazandırmış olacaksınız.

Bu tür çalışmaları kolayca yapabilir ve yaparken keyif de alabilirsiniz. Yapımı zor olmayan çalışmayı resimli anlatıma göre ilerleyip, kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Adım adım mandalinadan mumluk yapmak gibi daha önce portakal kabuğundan mumluk yapma çalışması da paylaştığımı hatırlıyorum. O da hemen yazının altından karşınıza çıkacaktır. Kolay gelsin.

mandalinadan-mumluk-yapimi

mandalinadan-mumluk-yapimi2

mandalinadan-mumluk-yapimi3

 
 

mandalinadan-mumluk-yapimi4

mandalinadan-mumluk-yapimi5

mandalinadan-mumluk-yapimi6

mandalinadan-mumluk-yapimi7

mandalinadan-mumluk-yapimi8

die Mandarine Kerzen – the tangerine candles – les bougies de mandarine – le candele mandarino – Tangerine stearinlys – las velas mandarina

 

Çoraptan Kedi Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çorap ile kedi yapmak, çorap kullanarak kedi yapımı ve çoraptan kedi nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir