Mantar Tıpasından Neler Yapılır?

Mantar Tıpasından Neler Yapılır?

Birçok kez dekorasyon yapımı için çeşitli bilgiler sunduk. Sunmaya çalıştık… Bu yazımızda yine evinize harika dekorasyon malzemeleri yapabileceğiniz bir fikir sunuyoruz. Bu yazımızda konumuz mantar tıpaları… Mantar tıpalarından elinizde mevcutsa, onları kullanarak harika kalp desenli dekorasyon eşyası yapabilirsiniz.

Mantar tıpalarını koleksiyon olarak topluyorsanız veya biriktiriyorsanız, mutlaka bu çalışmaları yapmalısınız. Gördüğünüz gibi şampanya tıpasından anahtarlık yapılıyor. Yine mantar tıpasından paspas yapımını görüyoruz. Aynı şekilde mantar tıpasından nevale yapımı gibi değişik çalışmaları altta örnekleriyle birlikte görebiliyorsunuz. Sizde bu güzel ve kolay çalışmaları mantar tıpasından kolaylıkla yapabilirsiniz.

Malzemeler ;

  • mantar tıpaları.
  • yapıştırıcı.
  • fikir.

Mantar tıpasından kapı süsü yapabilirsiniz. Yine mantar tıpasından süs yapabilir ve kolaylıkla turistik yerlerde yaşıyorsanız turistlere satabilirsiniz. Evden para kazanmak için mantar tıpasından çalışmalar yapabilir ve satışa sunabilirsiniz. Mantar tıpasından duvara süs yapabilir ve satabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar soruyor, evden kolay ek kazanç nasıl kazanabiliriz? işte size ek gelir elde etme yöntemleri ;

mantar-tipasindan-neler-yapilir

mantar-tipasindan-neler-yapilir2

mantar-tipasindan-neler-yapilir3

mantar-tipasindan-neler-yapilir4

mantar-tipasindan-neler-yapilir5

mantar-tipasindan-neler-yapilir6

mantar-tipasindan-neler-yapilir7

 
 

mantar-tipasindan-neler-yapilir8

mantar-tipasindan-neler-yapilir9

mantar-tipasindan-neler-yapilir10

mantar-tipasindan-neler-yapilir11

mantar-tipasindan-neler-yapilir12

mantar-tipasindan-neler-yapilir13

mantar-tipasindan-neler-yapilir14

mantar-tipasindan-neler-yapilir15

Sizde evinizde biriktirdiğiniz mantar tıpalarından böyle şaheserler yapabilirsiniz. Mantar tıpasından anahtarlık yapıp satabilirsiniz. Bu tür ilginç çalışmalar sadece turistlerin değil Türk insanının da her zaman ilgisini çekmektedir. Mantar tıpasından tablo yapabilir ve satabilirsiniz. Yine mantar tıpasından resimlik yapabilirsiniz. Üstteki örneklerden esinlenerek sizde mantar tıpasından çeşitli çalışmalar yapabilir ve yeni projeler üretebilirsiniz. Kolay gelsin.

Was sind aus Kork – What are made from cork – Que sont en liège

 

Eski Kasetten Cüzdan Yapılışı Resimli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski kaset değerlendirme, eski kasetten cüzdan ve eski kasetten cüzdan nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir