Modelcilik Beşik Çalışması

Modelcilik Beşik Çalışması

Sitelerde dolaşırken gözüme çarptı. Gerçekten hoş bir çalışma. Yapımcısı epey emek vermiş. Sizlere örnek olarak paylaşmak istedim. Evde modelcilik çalışmaları yapıyorsanız, bu güzel ve farklı çalışma hoşunuza gidebilir. Modelcilik sanatı kolay bir iş değil ve gerçekten sabır isteyen işlerdendir.

 
 

Modelcilik beşik çalışması ile karşınıza çıkalım dedik. Hemen altta adım adım modelcilik sanatıyla beşik yapma projesi yer almaktadır. Kısa sürede öğrenip sizde aynısını yapabilir veya benzerlerini yapmayı düşünebilirsiniz. Modelcilik üzerine değişik çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz.

Onları da inceleyebilir ve yapımını öğrenerek sizde bu tür çalışmaları icra edebilirsiniz. Kolay yapılan çalışmaları sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Hatta bu yazımın hemen altında da benzer çalışmalar yer almaktadır. Kolay gelsin.

 

Mekik Oyası Örnekleri 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. mekik oyaları, mekik oyası 2016 ve mekik oyası örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir