Nelerden Kardan Adam Yapılır?

Kardan Adam Yap

Bu köşemizde sizlere nelerden kardan adam yapılmış onları paylaşmaya çalışacağız. Bu yazımızda oldukça fazla çeşit görebilirsiniz. Değişik kardan adam yapılışlarını gösteren bu güzel örneklerin nasıl yapıldığını anlatan çalışmaları da araştırıyorum. Bulduğumda sitemizde yer vereceğim. Ancak daha önce benzer kardan adam yapımıyla alakalı örnekleri sitemizde paylaşmıştık.

 
 

Anlatımlı kardan adam yapılışıyla ilgili birçok benzer çalışmayı altta önerilen çalışmalar bölümünde görebilirsiniz. Onlar da ilginizi çekebilir ve nasıl yapıldıklarını gösteren anlatımlarından yararlanabilirsiniz. Adım adım kardan adam yapımı çalışmasıyla sizde süs amaçlı evinize bu güzel çalışmalardan yapabilirsiniz. Hatta fazlaca yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Hediyelik Bebek Sabun Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. hediye bebek sabunları, hediyelik bebe sabunları ve hediyelik bebek sabun modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir