Origami Nedir? Türleri Nelerdir? Nasıl Yapılır?

Origami Nedir? Türleri Nelerdir? Nasıl Yapılır?

Origami çalışmalarını bolca bulacağınız bu yazımda birbirinden değişik kağıttan yapılan çalışmaları paylaştım. Sitemizde yer alan origami kategorisinde daha farklı çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Sizde bu tür çalışmalar yapmak isterseniz, sitemizdeki diğer çalışmaları mutlaka incelemelisiniz. Hemen bu yazımın altında da kağıt katlayarak yapılan çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Birbirinden değişik ve güzel origami örneklerini altta bolca bulacaksınız. Origami nasıl yapılır diyenler için paylaştığım bu güzel örneklerden yararlanarak sizde öğrenip fikir alabilir ve aynısını yapabilirsiniz. Kolay origami öğrenmek için sitemizdeki çalışmaları inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

Was ist Origami – What is origami – Quel est l’origami – Che cosa è origami – Hvad er origami – ¿Qué es el origami

 

Pet Şişeden Sepet Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. pet şişeden nasıl sepet yapılır, pet şişeden sepet nasıl yapılır ve pet şişeden sepet yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir