Penyeden Kolay Şal Yapımı Resimli Anlatım

Penyeden Kolay Şal Yapımı Resimli Anlatım

Eski penyelerinizi veya kullanmadığınız penyelerinizden güzel ve harika şallar yapmak ister misiniz? O halde bu yazımızdaki anlatımı uygulayın ve sizde güzel, kaliteli bir şala sahip olun. Evde penyeden şal yapmak isteyenler bu güzel çalışmadan keyifle yararlanabilecekler.

Kısa sürede yapabilir ve eski penyeleri de değerlendirmiş olursunuz. Eski penyeden neler yapılır diyenler için de güzel bir cevap olmuş olacak. Bu tür çalışmaları oldum olası sevmişimdir. Penyeden şal nasıl yapılır diyorsanız altta yer alan çalışmaya buyurun ;

penyeden-sal-yapimi

penyeden-sal-yapimi2

 
 

penyeden-sal-yapimi3

penyeden-sal-yapimi4

Schals aus shirts gemacht kann – shawls made from shirts can – châles fabriqués à partir de chemises peuvent – scialli realizzati con le Magliette – sjaler lavet af skjorter kan – chales hechos de camisas puede

 

Pipetten Sepet Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. pipetten kutu yapımı, pipetten kutu yapmak ve pipetten ne yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir