Pet Şişeden Baykuş Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Pet Şişeden Baykuş Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Bu günkü maket çalışmamız pet şişeden baykuş yapılışı… Kolay ve pratik bir şekilde eski atık pet şişelerden kolaylıkla baykuş yapabileceksiniz. İster çocuklarınıza oyuncak olarak yapın, isterseniz de evinize güzel bir dekor obje olarak kullanın.

Kola şişesinden baykuş oyuncak yapmak için de bu güzel çalışmadan esinlenebilirsiniz. Minyatür baykuş maketi yapmak için bu güzel çalışmayı değerlendirebilir ve keyifle kısa sürede yapabilirsiniz. Çocuklara oyuncak olarak da plastik şişeden baykuş figürü yapmada kullanabilirsiniz.

Daha önce benzer oyuncak yapımı veya maket yapımı çalışmalarını paylaştığımı hatırlıyorum. Onlarda da yine hayvan figürleri yapılıyordu. Sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Kolay gelsin.

pet-siseden-baykus-nasil-yapilir

 
 

pet-siseden-baykus-nasil-yapilir2

pet-siseden-baykus-nasil-yapilir3

PET-Flaschen-Eule – PET bottle owl – bouteille PET hibou – PET bottiglia gufo – PET-flaske ugle – PET botella búho

 

Fiyonklu Atkı Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. değişik atkı modeli, fiyonk modeli atkı yapımı ve fiyonklu atkı nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir