Pet Şişeden Bebek Yapılışı Resimli Anlatım

Pet Şişeden Bebek Yapılışı Resimli Anlatım

Pet şişeleri kullanarak birçok şey yapıldığını gördük. Bu yazımızda yine sizlere pet şişe kullanarak nasıl güzel bebekler yapabileceğinizi göstereceğiz. Paylaşımlarımıza yorumlarınızı eksik etmezseniz seviniriz.

Plastik şişeden bebek yapmak için paylaştığım aşamalı çalışma sayesinde sizde çocuklarınıza çok güzel oyuncaklar yapabileceksiniz. Plastik şişeden oyuncak bebek yaparak süs amaçlı da evinizde kullanabilirsiniz.

Evde kolay yapılan oyuncak bebek çalışmalarından birisi olan bu güzel çalışmada da malzemeleri kendinize göre derleyebilir ve hemen bu güzel çalışmayı yapmaya başlayabilirsiniz. Tüm detaylar resimli anlatımda verilmiş. Kısa sürede yapabilir ve hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

pet-siseden-bebek-yapilisi

pet-siseden-bebek-yapilisi2

pet-siseden-bebek-yapilisi3

 
 

pet-siseden-bebek-yapilisi4

pet-siseden-bebek-yapilisi5

pet-siseden-bebek-yapilisi6

pet-siseden-bebek-yapilisi7

Plastikflasche Baby – plastic bottle baby – bébé bouteille en plastique – biberon di plastica – plastflaske barn – biberón de plástico

 

Plastik Şişeden Penguen Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. penguen oyuncak kumbara, pet şişeden penguen yap ve plastik penguen oyuncak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir