Pinyata Nasıl Yapılır? Pinyata Örnekleri 2016

Pinyata Nasıl Yapılır? Pinyata Örnekleri 2016

Son günlerde Amerikan filmlerinde sıkça karşılaştığımız doğum günlerine özel süsleme olan pinyata artık ülkemizde de sıkça görülmeye başladı. Bu yazımızda sizlere farklı değişik pinyata örnekleri paylaşacağız. Pinyata yapmak için öncelikle bu tür örnekler her zaman işimize yaramıştır. Hem de ne yapacağımıza nasıl yapacağımıza ilham olurlar.

Pinyata nasıl yapılır diyorsanız altta bir de video yer alıyor. Onlardan da yararlanarak sizde çok güzel pinyata çalışmaları yapabilirsiniz. Evde pinyata sanatıyla uğraşarak vakit geçirebilirsiniz. Bu güzel süs çalışmalarını yaparak doğum günü, eğlence veya kutlama türü organizasyonlarda pinyata çalışmalarını kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 
 

 

 

Beispiele pinyat – Examples pinyat – Exemples pinyat – Esempi pinyat – Eksempler pinyat – Ejemplos pinyat

 

Portakal Kabuğundan Gül Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. mandalina kabuğundan mumluk, mandalinadan mumluk ve portakal kabuğundan çiçek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir