PİPETTEN IŞIKLI SÜS NASIL YAPILIR

Pipetten ışıklı süs yapmak için güzel bir çalışma buldum. Pipet veya kamış da diyebiliriz. Kamıştan ışıklı süs yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz.

Daha önce kamıştan sarkaç süs yapmak için benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Pipetten ışıklı süs nasıl yapılır diyenleriniz olacaktır. İnanın bende ilk gördüğümde şaşırdım ve gözlerime inanamadım.

Kıvırma ve katlama tekniği ile birbirine yapıştırılarak yapılan güzel bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Pipetten ışıklı süs yapmak için resimli anlatımdaki direktifleri yerine getirmeniz yeterli olacaktır.

Benzer çalışmalar ise hemen altta karşınıza çıkacak. Mutlaka onlara da göz atmanızı öneriyorum. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

pipetten-isikli-sus-nasil-yapilir

source

 

DENİZ KABUĞUNDAN MUMLUK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. deniz kabuğundan mumluk örnekleri, deniz kabuğundan mumluk yapmak ve deniz kabuğunu mumluk dönüştürme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir