Pipetten Sepet Yapılışı Resimli Anlatım

Pipetten Sepet Yapılışı Resimli Anlatım

Pipet kullanarak çok şık ve küçük şirin sepet yada kutu yapmak ister misiniz? Bu yazımızda sizlere küçük sepetler yapabileceğiniz ve bunu pipet kullanarak yapabileceğiniz güzel bir resimli anlatımla sunuyoruz.

Evde pipetten sepet yaparak keyifli dakikalar da geçirebilirsiniz. Bu tür güzel çalışmalar her zaman insanı mutlu etmiştir. Hem kolay yapımı, hem de tariften yararlanarak kısa sürede yapabilirsiniz. Yaptığınız pipet sepet modelini süs amaçlı da kullanabilirsiniz.

Pipetten nihale yapmak içinde yine altta örnek resim gözüküyor. Sizde öğrenip yaparak evinizde boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Pipetten nasıl sepet yapılır diyorsanız hemen altta detaylı anlatım yer alıyor. Kolay gelsin.

 
 

pipetten-sepet-yapimi

pipetten-sepet-yapimi2

 

Keçeden Kitap Ayıracı Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe ile kitap ayıracı nasıl yapılır, keçeden kitap ayıracı nasıl yapılır ve keçeden kitap ayıracı yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir