Plastik Şişeden Çiçeklik Yapılışı Resimli Anlatım

Plastik Şişeden Çiçeklik Yapılışı Resimli Anlatım

Eski atık plastik şişeleri kullanarak çok güzel dekoratif saksılar yapabilirsiniz. Yapacağınız çiçeklik modelleri ile evinizin bahçesini, balkonunu mükemmelleştirebilirsiniz. Şampuan kutusundan çiçek saksısı yapmak gibi değişik fikirleri sitemizde fazlasıyla bulabilirsiniz.

Gerçekten harika çiçek saksı modelleri ve basit malzemelerden yapılışı gibi birçok değişik fikri sitemizde bulacaksınız. Kolay yapımı sayesinde sizde şampuan şişesinden veya plastik kutulardan harika pratik çiçek saksısı yapmayı öğrenebileceksiniz.

Kolay yapılan bu tür değerlendirme çalışmaları ile sizde boş zamanlarınızı güzel geçirebilirsiniz. Boş plastik kutudan saksı yapmak veya şampuan şişesinden saksı gibi birçok güzel çalışmayı hemen bu yazımızın altında da bulabilirsiniz. Onları da inceleyerek yapımını öğrenebilir ve kısa sürede yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

plastik-siseden-ciceklik-yapilisi

 

Saksı Süsleme Teknikleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kolay saksı süsleme tekniği, saksı nasıl süslenir ve saksı süsleme metodları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir