Plastik Şişeden Penguen Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Plastik Şişeden Penguen Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Benzer bir çalışma paylaşmıştık. Ancak paylaşımımızdan sonra yine web sitelerini dolaşırken, bu örnek çalışmaya rastladık. Bu paylaşımı da sizlere sunmaktan keyif duyarız. Benzer çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Onlar da da yine plastik şişeden oyuncak figürleri yapılıyordu. Bu güzel çalışmada da yine kola şişesi değerlendirme çalışması paylaşılmış.

Sizde aynısını yapabilir ve evde süs amaçlı kullanabilirsiniz. Yada çocukların odasında oyuncak süs olarak kullanabilirsiniz. Bazıları ise bu tür çalışmaları yapıp çocuklara kumbara olarak da hazırlıyor. O amaçla da kullanabileceğinizi söylemek isterim. Kolay gelsin.

 
 

plastik-siseden-penguen-nasil-yapilir

Kunststoff-Flasche Pinguin – plastic bottle penguin – pingouin de bouteille en plastique – bottiglia di pinguino di plastica – plastflaske pingvin – botella de pingüinos de plástico

 

El Yapımı Ayna Çalışmaları Resimli Örnekler başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el yapımı ayna çalışmaları, el yapımı ayna örnekleri ve el yapımı aynalar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir