Portakal Kabuğundan Gül Yapılışı

Portakal Kabuğundan Gül Yapılışı

Soyduğunuz portakalın kabuklarından gül yapmak ister misiniz? O halde bu yazımızı takip edin ve resimli anlatımdaki gibi sizde yediğiniz veya soyduğunuz portakalın kabuklarını kullanarak gül şekli oluşturun. Evde portakal kabuğundan gül yapmak isteyenler olabilir diye düşündüm.

Bu güzel çalışmayı kolayca yapabilir ve süs niyetine evde kullanabilirsiniz. Portakal kabuklarını değerlendirebilir ve onlardan güzel gül çiçek süs çalışmaları yapabilirsiniz. Kuruduktan sonra koyduğunuz yerde değişik bir görünüm de elde edebilirsiniz.

Portakal kabuğu değerlendirme çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Hatta bu yazımın hemen altında da benzer güzel örneklere rastlayacaksınız. Onları da sevebilir ve yapmak isteyebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

portakal-kabugundan-gul-nasil-yapilir

Orangenschale – Orange peel – La peau d’orange – Scorza – Orange peel – Piel de naranja

 

Sarı Lif Örnekleri 30 Adet başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. sarı desenli lif örnekleri, sarı kare lif modelleri ve sarı lif örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir