Prizden Mumluk Nasıl Yapılır?

Prizden Mumluk Nasıl Yapılır?

Prizden mumluk nasıl yapılır diyenler için bu yazımda çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Gerçekten kolay bir yapılışı var. Sizde evde kullanmadığınız üçlü prizden mumluk yapabilirsiniz. Değişik priz mumluk çalışmalarını sitemizde bolca bulabilirsiniz.

Bu yazımın da altında benzer paylaştığım mumluk çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri prizden kolay mumluk yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Evde bozuk ve atacağınız prizleri kullanarak harika geri dönüşüm çalışmaları da yapabilirsiniz.

Ancak bunları yaparken elektrik devrelerini çıkartmayı ve iptal etmeyi unutmayın. Tehlikeli gibi gözükse de prize takmadığınız sürece sıkıntı olacağını sanmıyorum. Yine de dikkatli olmanızı öneririm. Hatta işe başlar başlamaz fişin kafasını makas ile kesin ve tüm korkulardan kurtulun. Şimdi resimli anlatıma geçelim ;

 
 

prizden-mumluk-yapilisi

 

Şampuan Şişesinden Gemi Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boş şampuan kutusundan gemi yapımı, boş şampuan kutusundan oyuncak yapımı ve şampuan kutusundan oyuncak gemi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir