Rulodan Baykuş Yapımı Resimli Anlatım

Rulodan Baykuş Yapımı Resimli Anlatım

Şirin bir çalışma ile yine karşınızdayız. Bu çalışmada size gerekli olan ruloyu, bitmiş tuvalet kağıtlarından da sağlayabilirsiniz. Kartondan baykuş maketi yapabilir veya tuvalet kağıdı rulosundan baykuş yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmadaki gibi sizde renklendirerek maket baykuş oyuncak çalışmasını çocuklarınıza yapabilirsiniz.

Hatta çocuklarınızın odasına sarkaç süs olarak da yapabilirsiniz. Okul öncesi kartondan oyuncak yapmak gibi birçok güzel çalışmanın detaylı anlatımını sitemizde bulabilirsiniz.

Çocuklarınızın eğitimine önem veriyorsanız, bu güzel oyuncak çalışmalarını onlar küçükken onları eğlendirerek yapabilirsiniz. Öğretebilir ve onlarla birlikte zaman geçirebilirsiniz. Kolay gelsin.

rulodan-baykus-yapimi

rulodan-baykus-yapimi2

rulodan-baykus-yapimi3

 
 

rulodan-baykus-yapimi4

rulodan-baykus-yapimi5

rulodan-baykus-yapimi6

rulodan-baykus-yapimi7

Eule von der Rolle – owl from the roll – hibou du rouleau – gufo dal rotolo – ugle fra rullen – búho del rollo

 

Saman İp İle Minyatür Sepet Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. hasır iple sepet yapmak, hasır ipten sepet yapımı ve saman ipi ile minyatür sepet hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir