Saman İp İle Minyatür Sepet Yapılışı

Saman İp İle Minyatür Sepet Yapılışı

Evde saman ipinden minyatür sepet yapmak istiyorsanız bu güzel çalışma işinizi görecektir. Anlatımlı güzel çalışma da hasır ip veya gazete de kullanabilirsiniz. Gazete kağıtlarından kıvırarak çubuk oluşturabilir ve daha sonra sepet örme taktiği ile bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Daha sonra sprey boya ile istediğiniz renge boyayabilirsiniz. Saman ipinden sepet yapmak için adım adım çalışmadaki işlemi yaparak sizde bu güzel minyatür çalışmasını yapabilirsiniz. Öğrendikten sonra başkalarına da yapabilir veya öğretebilirsiniz.

Hasır ipten sepet yapmak veya minyatür işleriyle uğraşmak gerçekten size iyi gelecek. Bazen insan kendini dinlemek ve bu tür çalışmalarla oyalanmak ister. İşte bu çalışma da onlardan birisidir. Kolay gelsin.

 
 

saman-ip-ile-minyatur-sepet-yapilisi2

 

Minyatür Çalışmalar 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. minyatür çalışma örnekleri, minyatür çalışmalar ve minyatür işleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir