Şampuan Şişesinden Gemi Yapımı

Şampuan Şişesinden Gemi Yapımı

Evde çocuklarınızı banyo yaptırırken, eğlenecekleri harika bir oyuncak çalışması… Bu çalışmayı sizlerde evinizde boş şampuan kutularından kolaylıkla yapabilirsiniz. Boş şampuan şişesinden oyuncak gemi yaparak çocukları mutlu edebilirsiniz.

Bu tür maket oyuncak çalışmaları yapmayı seviyorsanız, şampuan şişesi değerlendirme fikrini de icra etmelisiniz. Çocuklarınıza bu tür oyuncak maket çalışmaları yaparak mutlu etmenin yanı sıra evde süs amaçlı da bu güzel çalışmayı yapıp kullanabilirsiniz.

Şampuan şişesi değerlendirme çalışması olarak kolayca yapacağınız maket gemi oyuncağı ile evinizde maket minyatür süs olarak da kullanabilirsiniz. Çocukları duş aldırırken oynayacakları güzel bir oyuncak da yapmış olursunuz. Bu tür güzel oyuncak maket çalışmalarını sitemizde fazlaca görebilirsiniz. Kolay gelsin.

sampuan-sisesinden-gemi-yapimi

sampuan-sisesinden-gemi-yapimi2

sampuan-sisesinden-gemi-yapimi3

 
 

sampuan-sisesinden-gemi-yapimi4

sampuan-sisesinden-gemi-yapimi5

sampuan-sisesinden-gemi-yapimi6

sampuan-sisesinden-gemi-yapimi7

 

Süs Kabağından Mum Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kabaktan mumluk yapılışı, kabaktan mumluk yapımı ve süs kabağından mumluk hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir