Şeytan Merdiveninden Kolye Yapımı Resimli Anlatım

Şeytan Merdiveninden Kolye Yap

Farklı bir çalışma ve birçok kişinin beğendiği bir modelde kolye yapmak ister misiniz? Evet kolyenin adı şeytan merdiveninden kolye… İsmine bakmayın, şekli çok güzel. Evde kurdele şeridinden kolye yapmak veya şeytan merdiveni kolye modeli yapmak için bu güzel çalışmadan yararlanabilirsiniz.

Evde kolay kolye nasıl yapılır diyorsanız bu güzel modeli mutlaka öneriyorum. Hem değişik hem de hem kolye hem de bileklik olarak tasarlayabilirsiniz. Takı çalışmalarınızı genişletmek ve değişik şeylerden takı yapmayı düşünüyorsanız bu güzel örneği mutlaka değerlendirmelisiniz. Evde keyifle yapabileceğiniz bu güzel takı çalışmasını adım adım öğrenip kısa sürede yapabilirsiniz. Şeytan merdiveni kolye modeli nasıl yapılır diyorsanız buyurun ;

 
 

seytan-merdiveninden-kolye-yapimi

 

Tezhip Nedir? Tezhip Örnekleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tezhip çalışmaları, tezhip çeşitleri ve tezhip nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir