Strafordan Yapılan Süslemeler

Strafordan Yapılan Süslemeler

Strafor kesimi ile yapılan harika süslemeler… İlerleyen zamanlarda daha büyük arşiv ile sizlere yeni makaleler hazırlayacağız. Şimdilik bulabildiklerimiz bunlar olsa da yine ilerleyen günlerde daha güzellerini buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Strafordan yapılan çalışmalar ve süsleme örnekleri altta bulabildiğim kadarıyla karşınıza çıkacak. Onları da sevebilir ve beğenebilirsiniz. Kolay yapılan strafor malzemesinden süs çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşacağım. Ancak biraz emek isteyen bir iş olduğunu söylemek isterim.

 
 

Çünkü yaparken yanlışlıkla yapıtı kırabilir ve tekrar sil baştan başlayabilirsiniz. Bu yüzden bu tür çalışmalarda sabır ve en önemlisi dikkat çok önemlidir. Bu yüzden bu sanata merak salarsanız çok sabırlı birisi olmanız gerekiyor. Kolay gelsin.

 

Keçeden Kolay Çiçek Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çiçek kolay nasıl yapılır, keçeden çiçek yapılışı ve keçeden kolay çiçek nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir