Su Şişesinden Mumluk Yapılışı Resimli Anlatım

Su Şişesinden Mumluk Yapılışı Resimli Anlatım

Boş pet şişeden veya boş su şişelerinden çeşitli çalışmaların ve süslemelerin yapıldığını gördük. Çoğu kez de sizlerle paylaşmaya çalıştık. Bu yazımızda yine rastladığımız güzel bir çalışma örneği… Su şişesi kullanarak mumluk yapılışını sizlere farklı bir anlatımla sunacağız.

Pet şişeyle mumluk yapmak için paylaştığımız çalışma ayrıntılı olarak açıklanmış. Sizde evde kolayca yapabilir ve bu tür boş zaman değerlendirme çalışmaları ile eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Bu güzel keyifli çalışmayı yapıp hediye olarak da sevdiğiniz kişilere verebilirsiniz. Kolay gelsin.

su-sisesinden-mumluk-yapimi

 
 

su-sisesinden-mumluk-yapimi2

su-sisesinden-mumluk-yapimi3

Kerzenhalter für Wasserflaschen – candle holders for water bottles – bougeoirs pour bouteilles d’eau – portacandele per bottiglie d’acqua – lysestager til vandflasker – porta velas para botellas de agua

 

Pinyata Nasıl Yapılır? Pinyata Örnekleri 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. pinyata nasıl yapılır, pinyata nasıl yapılıyor ve pinyata ne işe yarar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir