Su Taşından Çiçek Yapımı Resimli Anlatım

Bu yazımda sizlere su taşından çiçek yapmak için anlatımlı güzel bir video ve resimli anlatımlar paylaştım. Su taşından yapılan çalışmaları bende ilk kez görüyorum. Fakat bu çalışmalar epey yaygın olduğunu gördüm. Sizde su taşından kolay çiçek yapmak için araştırmalar yapıyorsanız ve bilgi arıyorsanız, size yaptığım araştırmalar sonucu karşılaştığım resimli anlatım ve videoları bu yazımda paylaştım.

Su taşından çiçek nasıl yapılır? diyorsanız altta anlatımlı videoyu mutlaka izlemenizi istiyorum. Su taşından çiçek yapmak için öncelikle bu malzemeden elinizde olması lazım. Kolaylıkla incik boncuk veya hobi malzemeleri satan dükkanlardan temin edebilirsiniz. Silikon ile kolaylıkla yapıştığını söyleyebiliriz. Evde su taşından gül yapmak içinde yine altta anlatımlı ders niteliğindeki videolardan yararlanabilirsiniz.

Evde kolay su taşından çiçek yapmak için diğer çalışmalar için yine bu başlık altına yeni araştırmalarımı ekleyeceğim. Şimdilik sizleri su taşından çiçek yapımını anlatan resimli anlatım ve anlatımlı videolarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 
 

Gördüğünüz gibi su taşından papatya çalışması yapılmış. Sizde anlatımlı videolardan yararlanarak bu güzel çalışmaları yapabilirsiniz.

su-tasindan-papatya-yapmak su-tasindan-papatya-yapmak2 su-tasindan-papatya-yapmak3

Gördüğünüz gibi su taşından papatya yapmak, su taşından çiçek yapmak gibi değişik çalışmalara ulaşabiliyorsunuz. Bu güzel çalışmaların yapımını öğrenmek için anlatımlı videolardan yararlanabilirsiniz. Anlatımlı videolarda tüm detaylar Türkçe bir şekilde anlatılıyor. İzleyip öğrenmeniz mümkün. Sizde su taşından kolay çiçek çalışmaları yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://dantelyazma.blogspot.com.tr/2009/11/ilginc-kolay-tasarimlar.html

 

Farklı Tasarımlar 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 tasarımlar, değişik dekorlar ve farklı tasarımlar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir