Süs Kabağından Mum Yapılışı

Süs Kabağından Mum Yapılışı

Birçok meyveden veya sebzeden harika şeyler yapılabiliyor. Bu yazımızda sizlere yine evinize şahane mumluk yapabileceğiniz bir paylaşımda bulunacağız. Evet bu yazımızda sizlere süs kabağından nasıl mumluk yapacağınızı göstereceğiz. Resimli anlatımı takip edebilir ve kendinize süs kabağından muhteşem mumluk yapabilirsiniz.

Süs kabağından kolay mumluk yapıp evinizde dekoratif anlamda güzel bir süse de sahip olmuş olursunuz. Bu tür çalışmaları yaparak satabilir ve evinize gelir de elde edebilirsiniz. Turistik yerlerde kolayca satabileceğinizi söylemek isterim.

Evde süs kabağından mumluk yapmak için alttaki tarifi uygulamanız yeterli olacaktır. Yaparken sıkılmayacak hatta keyif alacağınızı da garanti ederim. Anlatım ise şöyle ;

sus-kabagindan-mum-yapilisi

sus-kabagindan-mum-yapilisi2

sus-kabagindan-mum-yapilisi3

 
 

sus-kabagindan-mum-yapilisi4

sus-kabagindan-mum-yapilisi5

sus-kabagindan-mum-yapilisi6

die Zierkürbiskerzenhalter – the ornamental pumpkin candle holder – le titulaire de la bougie citrouille d’ornement – il titolare zucca candela ornamentale – ornamental græskar stearinlys indehaveren af – el titular de la vela de calabaza ornamental

 

Mandalinadan Mum Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. mandalina kabuğundan mumluk, mandalinadan mum nasıl yapılır ve mandalinadan mum yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir