Teneke Kutudan Saksı Yapılışı

Teneke Kutudan Saksı Yapılışı

Teneke kutularını kullanarak evinizin camlarına şahane çiçek saksıları yapabilirsiniz. Eğlenceli çalışmayı sizlere resimli anlatım olarak sunuyoruz. Evde teneke kutudan saksı yaparak cam kenarına veya balkonunuza koyarak kullanabilirsiniz.

Bu tür değerlendirme çalışmaları ile hem mutlu bir gün geçirmiş olursunuz. Hem de evinizi bu denli çalışmalarla güzelleştirebilirsiniz. Dünyamızı güzelleştirmek bizim elimizde olduğunu unutmayın. Bu yüzden bu tür eğlenceli değerlendirme çalışmalarını çok seviyorum.

 
 

Hem evimizi güzelleştirmiş oluyoruz. Hem de atacağımız birtakım eşyaları da değerlendirerek onlardan güzel eşyalar oluşturmuş oluyoruz. Teneke kutulardan saksı yaparak sizde balkonunuzu şenlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

Töpfe aus Zinn – Pots made from tin – Pots fabriqués à partir de l’étain – Pentole a base di stagno – gryder fremstillet af tin – Macetas hechas de estaño

 

Keçeden Anahtarlık Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe ev şeklinde anahtarlık, keçeden anahtarlık nasıl yapılır ve keçeden anahtarlık yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir