Tenis Topundan Yapılanlar

Tenis Topundan Yapılanlar

Bildiğimiz tenis topu ile neler yapılabileceğini hiç düşündünüz mü? bu yazımızda sizlere tenis topu ile yapılan değişik çalışmaları önünüze getireceğiz. Tenis topu değerlendirme çalışmalarını derlediğimiz yazımızda ki örneklere ve çalışmalara bayılacaksınız. Hatta şaşıracağınız çalışmalarla karşılaşabilirsiniz.

 
 

Bunların aynısından yapabilirsiniz ama epey tenis topuna ihtiyacınızın olduğunu söyleyebilirim. Bu tür değerlendirme çalışmaları ile etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz. Ancak topluca eski tenis toplarına ulaştıysanız da bu güzel değerlendirme süs çalışmalarından herhangi birini yapmaya başlayabilirsiniz.

Hatta yaptığınız bu güzel çalışmaları satarak para dahi kazanabilirsiniz. Evde tenis topu değerlendirme çalışmaları olarak ilk kez karşılaşacağınız çalışmalar aynı benim gibi sizi de şaşırtacak. Şimdi sizleri onlarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

Bez Bebek Örnekleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bez bebek çeşitleri, bez bebek nasıl yapılır ve bez bebek örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir