Tığ İşi Halat Sepet Yapımı – Resimli Anlatım

Tığ İşi Halat Sepet Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay bir şekilde tığ işi halat sepet yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı resimlerden yola çıkarak sizde bu enfes çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Tığ işi halat sepet yapımı ile ilgili nette dolaşırken rastladığım yabancı sitede detayları veriliyor. Ben sizlere resimli anlatımlarını paylaşacağım. Yine yazımın sonunda sizlere kaynak olarak yabancı sitenin linkini paylaşacağım.

 
 

Yabancı dili olanlar kaynak siteden de yararlanabilirler. Diğer tığ işi çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi kategorisinden ulaşabilirsiniz. Evde kolay tığ işi sepet yapılışı ile ilgili sanırım ilk paylaşımım bu… sizlerinde buna benzer çalışmaları varsa bize gönderin yayınlayalım. Gelelim tığ işi sepet yapımı ile ilgili resimli anlatımlara ;

source : http://makemydaycreative.com/2013/06/12/crochet-rope-basket/

Häkeln Warenkorb – crochet panier – crochet basket

 

Evde Keçeden Balerin Kız Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. felt ballerina girl, feutre fille de ballerine ve fühlte Ballerina Mädchen hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir