Traktör Lastiğinden Bahçeye Süs Havuzu Yapma

Traktör Lastiğinden Bahçeye Süs Havuzu Yapma

Eski traktör lastiğinden veya kepçe lastiğinden, büyük lastiklerden çok kolay süs havuzları yapabilirsiniz. Eski lastikleri nereden bulacağım diye dert etmeyin. Yaşadığınız yerde bulunan lastikçilerde istediğiniz boyutlarda eski çıkma lastiklere ulaşabilirsiniz.

 
 

Bir miktar para ile çıkma lastik aldıktan sonra, evinizin bahçesine harika süs havuzları yapabilirsiniz. Yada köyünüzde traktörünüz varsa yeni lastik aldığınızda eski çıkan lastiği de değerlendirebilirsiniz. Resimli anlatımda gösterildiği gibi süs havuzu için işlemlere başlayabilir ve sizde kepçe lastiğinden süs havuzu, traktör lastiğinden süs havuzu, kamyon lastiğinden süs havuzu yapabilirsiniz.

 

Ayakkabı Kutusundan Organizatör Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ayakkabı kutusundan neler yapılır, ayakkabı kutusundan organizatör yapılışı ve ayakkabı kutusundan organizatör yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir