Tül Çoraptan Işıklı Çiçek Yapılışı Resimli Videolu

Tül Çoraptan Işıklı Çiçek Yapılışı Resimli Videolu

Harika bir ev süsü veya aksesuar olarak kullanabileceğiniz bir çalışmayı paylaşmak istiyoruz. Tül çoraplarınızı kullanarak çiçekler yapacaksınız. Ancak bu çiçekler normal yapay çiçeklerden farkı ışıklı olması…

Çılgın çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere tül çoraptan ışıklı çiçek yapmak isteyenlere güzel bir resimli anlatım paylaştım. Tül çoraptan ışık projesinin detaylı anlatımı her resimde adım adım aktarılmış. Yapmanız gereken tül çorap kullanarak ışıklı güzel bir yapay çiçek yapmak.

Bu güzel çalışmayı yaparak evinizde güzel bir dekoratif süs sahibi olabilirsiniz. Tül çoraptan ışıklı çiçek yaparak para da kazanabilirsiniz. Bu çalışmayı yapmak oldukça kolay gözüküyor. Resimli anlatımda tüm detaylar mevcut. Tül çoraptan yapay çiçek yapmak için altta paylaştığım çalışmayı takip edebilirsiniz.

Tül çoraptan ışıklı yapay çiçek yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • tül çorap.
  • iğne ip.
  • ışık tesisatı.
  • tel. ve kesme aleti.
  • yapıştırıcı.

Malzemeleri temin ettikten sonra aşağıda paylaştığım resimli anlatıma göre tül çoraptan yapay çiçek yapmak için adımları takip edebilirsiniz. Aynı zamanda yazımın sonunda sizlere videolu anlatımlar da paylaştım. Bu anlatımlı videolar sayesinde de yapılışını daha iyi öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

tul-coraptan-isikli-cicek-yapilisi11

tul-coraptan-isikli-cicek-yapilisi

tul-coraptan-isikli-cicek-yapilisi2

tul-coraptan-isikli-cicek-yapilisi3

tul-coraptan-isikli-cicek-yapilisi4

 
 

tul-coraptan-isikli-cicek-yapilisi5

tul-coraptan-isikli-cicek-yapilisi6

tul-coraptan-isikli-cicek-yapilisi7

tul-coraptan-isikli-cicek-yapilisi8

tul-coraptan-isikli-cicek-yapilisi9

tul-coraptan-isikli-cicek-yapilisi10

 

maquillage éclairé de fleurs de chaussettes – beleuchtete Make-up von Blumen aus Socken – lighted makeup of flowers from socks

Resimli anlatımların aksine anlatımlı videolardan da yararlanmayı unutmayın. Bu tür çalışmalar yaparak satabilir ve para kazanabilirsiniz. Işıklı yapay çiçek çalışmalarına benzer birçok çalışmayı sitemizde yer alan dekorasyon ve kendin yap bölümlerinde bulabilirsiniz.

İlerleyen günlerde değişik çalışmaları yine bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Tül çoraptan ışıklı çiçek yapmak için farklı çalışmalar bu yazımın sonunda benzer yazılar bölümünde karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmanızı öneririm. Kolay gelsin.

 

50 Adet Tığ İşi Kare Motif Örnekleri Resimli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kare motif çeşitleri, kare motif nasıl yapılır ve kare motif örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir