TÜL VE TEL İLE LALE YAPILIŞI VE VİDEOSU

Tül ve tel ile lale yapılışı ve videosuna ek olarak bu yazıyı biraz güncelledim. Tül ve telle yapılan çiçek çalışmalarını araştırarak alta galeri şeklinde ekledim. İşinize yarayacağını düşünüyorum.

Evde canınız sıkılıyorsa, bu yazımız tam size göre… Neden mi? çünkü çok güzel ve basit malzemelerden çiçek yapacağız. Tül ve tel ile lale yapılışını anlatan videoyu izledikten sonra sizde evinizde bu güzel çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları sitemizde sık sık paylaşmaya çalışıyorum. Kendin yap kategorisinde bu çalışmalara benzer birçok çalışmayı bulabilirsiniz. Yine bu yazının en altındaki bağlantılarda da benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Tel ve tül çorap kumaşı kullanarak el yapımı lale çiçeği yapabilirsiniz. Aşağıda sizin için paylaştığımız videoyu sonuna kadar izleyebilir ve sizde kendi kendinize tül çorapla nasıl çiçek yapılır ? bunu öğrenebilirsiniz.

Eğer ince tül çorabınız yoksa, manifaturacı dükkanlarından kolaylıkla bulabilir veya eski kaçan tül ince çoraplar kullanabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra basit malzemeler ile sizde ister evinize güzel obje hazırlamış olabilirsiniz. İsterseniz de bunu sevdiğiniz birisine hediye edebilirsiniz. Evde tül çiçek yapmak için anlatımlı video ise aşağıdadır.

 
 

tel-ve-tul-ile-cicek-yapimi

Bu çalışmayı yapabildiyseniz, sosyal medya adresinizde duvarınıza paylaşıp, bize iletişim kısmından gönderebilirsiniz. Böylece bu çalışmanızı sitemizde sizin isminizle paylaşırız.

Tüll Blumen – tulle flowers – fleurs de tulle

 

MODELCİLİKTE KULLANILAN SICAK TEL KESME VİDEOLU başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. köprü kesme aleti, modelcilik ve modelcilik malzemeleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Nuray Gençtürk diyor ki:

    basit malzemelerden ne güzel şeyler yapılıyor görüyorsunuz dimi… işte bu pratik bilgiler ile sizlerde evlerinizi harika objelerle ve süslerle dizayn edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir