Vazo Renklendirme Nasıl Yapılır?

Vazo Renklendirme Nasıl Yapılır?

Sizlere bu yazımızda vazo renklendirme ile ilgili güzel paylaşımda bulunacağız. Resimli anlatıma göre sizde evinizde vazolarınızı renklendirebilirsiniz. Kolay vazo nasıl süslenir diyenler olacağından böylesine basit ve kısa sürede yapılan güzel bir anlatım paylaşmak istedim.

Benzer vazo süsleme veya vazo işleme çalışmalarının örnekleri hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Vazo renklendirme örnekleri veya evde vazo boyama çalışmalarıyla uğraşıyorsanız sitemizde ki benzersiz örneklerden mutlaka yararlanmanızı öneriyorum.

Bu güzel çalışma ile hem kendinizi mutlu hissedersiniz. Hem de boş zamanlarınızı keyifli geçirerek değerlendirmiş olursunuz. Vazo renklendirme çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilir ve hepsinin yapımını öğrendikten sonra evinizde yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

vazo-renklendirme-nasil-yapilir

 

Sakallı İpten Yapılanlar başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. sakallı ip ile yapılan çalışmalar, sakallı ip ile yapılanlar ve sakallı ipten neler yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir