Yapma Çiçek Nasıl Yapılır? Yapma Güller

Yapma çiçek nasıl yapılır? yapma güllerin yapılışıyla alakalı altta paylaştığım değişik örnekler hem anlatımlı sunulmuş. Hem de kolayca öğrenip sizde kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz. Gelinlik çiçeği yapmak veya evde yapay çiçek yapıp evi süsleme amaçlı paylaşımlardan yararlanarak sizde öğrenebilirsiniz.

Çınar yaprakları kullanarak harika güller yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu yazımızda evinizi güzelleştirecek muhteşem güller yapacak ve gelen misafirlerinizin gözlerini kamaştırabileceksiniz. Evde kolay yapma çiçek nasıl yapılır? yapma güller nasıl yapılıyor? diyorsanız? bu yazımda paylaşacağım çalışmayı inceleyerek, sizde yapay çiçek yapmayı öğrenebilirsiniz.

Canlı çiçeklerin bakımı, sulaması, canlılığını kaybetmeleri gibi birçok durumlarından sebep çoğu zaman vazolarımıza yapay çiçekleri koymayı tercih ederiz. Eskiden yapay çiçekler hakikaten çok yapay duruyorlardı. Ancak günümüzde öyle yapay çiçekler yapılıyor ki, gerçek mi? yapay mı? anlayamıyorsunuz.

 
 

Bu yazımda paylaşacağım çalışma ile işte böyle gerçekçi yapay çiçekler yapabilecek ve evinizdeki boş vazolarınızı doldurabileceksiniz. Boş vazolarınız epey fazla ise bu çalışmadan biraz fazla mesai yapıp üretimi hızlandırsanız iyi olur. Paylaşacağım resimli anlatımdaki adımları takip ederek, yapma çiçek yapımını öğrenebilir ve pratik bir şekilde çeşitli yapay çiçek çalışmaları yapabilirsiniz.

Çoğu bayan evden para kazanma yollarını arıyor. İşte size evden para kazanma fırsatı… bu çalışmayı yapın, net üzerinden birçok kişiye satın. Bu çalışma da kurumuş çınar yaprakları kullanılmış. Sizde kolaylıkla kurumuş çınar yaprakları ile yapay çiçekler yapabilirsiniz.

Çınar yaprakları ile muhteşem yapma gülünüz hazır.

feuille d’érable – maple leaf – Ahornblatt

 

Disko Lambası Nasıl Yapılıyor başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit disko topu yapılışı, boule disco ve cd ile disko ışığı yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Nuray Gençtürk diyor ki:

    Yapma çiçeklere para vermeyin, kendiniz yapın evinizi ücretsiz güzelleştirin. Bu paylaşımımızı beğendiyseniz, facebook duvarınızda paylaşırsanız seviniriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir