Yazlık Şal Modeli

Yazlık şal modeli yapmak isteyenler hem örnekli modelleri aşağıya sıraladık. Hem de ayrıntılı videolarla nasıl yapılacağını sizlere öğretici bir şekilde paylaştık. Sizde evde örgü işleriyle uğraşıyorsanız, modellerden yararlanabilir ve örneklerden ilham alarak nasıl yapacağınızı öğrenip hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Örgü yazlık şal nasıl yapılır diyorsanız sitemizde bu konuda birçok içeriğe ve anlatıma ulaşabilirsiniz. Bunun için alttaki benzer yazılar bölümüne bakmanız yeterli olacaktır. Ancak altta paylaştığımız anlatımlı videoda tüm ayrıntılar verilmiş.

Yaz aylarında birçok bayanın severek kullandığı harika şal modellerini artık sizlerde yapabilirsiniz. Detaylı bir şekilde hazırlanmış videoyu izleyebilir ve sizde bu muhteşem şal örneğinin aynısından yapabilirsiniz. Kolay ve keyifle bu şal modelini örmeye başlamanız için videoyu izlemeye başlamalısınız.

Evde kolay yazlık şal modeli yapımı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı video Arzu hanım tarafından hazırlanmış ve detaylı bir şekilde yapılışı anlatılmaktadır. Diğer yazlık şal modellerini sitemizde bulabilirsiniz.

 
 

Bu yazımda hem örnek yazlık şal modeli paylaştım. Hem de evde kolaylıkla yapabileceğiniz bu modelin yapımını anlatan anlatımlı bir video paylaştım.

Bu tür çalışmaları yapmayı seviyorsanız, bu yazımda paylaşacağım anlatımlı video sonrasında yazlık şal modeli yapılışını kolaylıkla öğrenip yapabileceksiniz. Altta sizlere yazlık şal modelinin yapılışını anlatan videoyu paylaşıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-sal-modeli-yapimi

Bu mükemmel örnek için arzu hanıma teşekkür ederiz. Sizde gönderin, paylaşalım.

Sommerschal Muster – summer shawl pattern – motif de châle d’été

 

Alçıdan Abajur Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. alçıdan neler yapılır, alçıdan yapılan biblolar ve alçıdan yapılan süsler hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Nuray Gençtürk diyor ki:

    yaz aylarının gelmesi ile artık sizde kendi şalınızı kendiniz örebilir ve kullanabilirsiniz. dilerseniz ördüğünüz şalı beğenenlere satabilir ve ek kazanç elde edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir