Yeni Baykuş Aplike Modelleri 2016

Yeni Baykuş Aplike Modelleri 2016

Baykuş desenli birçok çalışmayı hemen hemen her yerde görmüşsünüzdür. Artık baykuş figürü olmayan bir obje veya eşya neredeyse yok gibi… hal böyle olunca bu yazımda bende sizlere birbirinden güzel yeni baykuş aplike modellerini paylaşayım dedim.

Kaynak siteden alıntı olarak paylaşacağım bu güzel ve birbirinden değişik baykuş desenli aplike modellerine bayılacaksınız. Daha önce sizlere keçeden baykuş yapımı ile ilgili çalışmalar paylaşmıştım. Sizlerde bu tür çalışmalar yapıyorsanız bize gönderin isminizle yayınlayalım.

 
 

Örnek olarak paylaşacağım bu aplike modellerini her türlü yastık, yorgan, örtü veya değişik çalışmalarda desen olarak tercih edilmektedir. Baykuş figürü meşhur olunca yaygınlaştı ve hemen hemen her yerde baykuşlu bir şeyler görmek mümkün oldu. Sizlerde baykuş figürlü çalışmaları beğeniyorsanız bu yazımda paylaşacağım aplike modellerini çok beğeneceksiniz.

source

owl appliqué – appliqué de hibou – Eule Applikation

 

Evde Polar Bebek Patik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bottillons toison de bébé, Fleece Baby Booties ve polar bebek patik modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir