Yumurta Kolisinden Çerçeve Yapılışı Resimli Anlatım

Yumurta Kolisinden Çerçeve Yap

Yumurta kolisini genelde atarız. Ancak bu yazımızda yumurta kolisi kullanarak çok güzel çerçeveler yapılabileceğini göreceksiniz. Resimli anlatımdaki gibi bir çalışma yaptığınızda harika tablolara veya çerçevelere sahip olabilirsiniz. Evde boş zamanlarınızı değerlendirmek için bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde mutlaka yumurta kartonu vardır. Yada biten yumurtaların altından çıkan yumurta kolisini kullanabilirsiniz. Yapımı gayet kolay olan çalışmayı kısa sürede yapabilir ve sizde yaptığınız çerçeveyi süs amaçlı evinizde kullanabilirsiniz. Evde kolay süs çerçeve yapımıyla alakalı bu güzel projeyi ben çok sevdim. Sizde sevebilirsiniz.

 
 

yumurta-kolisinden-cerceve-yapimi

Rahmen der Eierkarton – framework of the egg carton – cadre de la boîte à œufs – rammerne af æggebakke – quadro da caixa de ovos – quadro del cartone di uova

 

Kalın İpten Kolye Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kalın iplerden kolye yapımı, kalın ipten kolye nasıl yapılır ve kalın ipten kolye yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir