Yün İpi İle Arkadaş Bilekliği Örme Resimli Videolu

Yün İpi İle Arkadaş Bilekliği Örme Resimli Videolu

Bu tür çalışmalar genelde Makrome ipler ile yapılır. Fakat bu yazımızda sizlere makrome ipi ile değil de, yün ipler ile arkadaş bilekliği örmeyi göstereceğiz. Aşağıda sizin için derlediğimiz resimli anlatımları takip edebilir ve adım adım kendi arkadaş bilekliğinizi örebilirsiniz.

El yapımı bileklik yapılışı ile ilgili hemen hemen her gün değişik ve güzel çalışmalar paylaşmaya çalışıyorum. Anlatımlı bileklik yapımı ve değişik arkadaş bilekliği yapılışını anlatan birçok çalışmayı takı kategorisinde bulabilirsiniz.

Kendin yap kategorisinde tüm bileklik modellerinin yapımını anlatan çalışmaları paylaştım. Yine bu yazımın sonunda karşınıza değişik bileklik yapımı ile ilgili çalışmalar çıkacaktır. Dilerseniz o yazılarıma da göz atabilirsiniz.

Yün ipi ile arkadaş bilekliği örme resimli videolu anlatımdan yararlanarak sizde kendinize veya sevdiğiniz arkadaşlarınıza bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Yapımı gerçekten kolay ve pratik olan bu bileklik yapımı ile ister kendinize, isterseniz sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

yun-ipi-ile-arkadas-bilekligi-ormek

yun-ipi-ile-arkadas-bilekligi-orme

Bu çalışmayı tek başınıza yapmak isterseniz resimdeki gibi bir teknik uygulayabilirsiniz.

yun-ipi-ile-arkadas-bilekligi-or

yun-ipi-ile-arkadas-bilekligi-ormek2

yun-ipi-ile-arkadas-bilekligi-ormek3

yun-ipi-ile-arkadas-bilekligi-ormek4

yun-ipi-ile-arkadas-bilekligi-ormek5

yun-ipi-ile-arkadas-bilekligi-ormek6

 
 

yun-ipi-ile-arkadas-bilekligi-ormek7

yun-ipi-ile-arkadas-bilekligi-ormek8

yun-ipi-ile-arkadas-bilekligi-ormek9

yun-ipi-ile-arkadas-bilekligi-ormek10

yun-ipi-ile-arkadas-bilekligi-ormek11

yun-ipi-ile-arkadas-bilekligi-ormek12

yun-ipi-ile-arkadas-bilekligi-ormek13

yun-ipi-ile-arkadas-bilekligi-ormek14

 

 

 

bracelet ami – wristband friend – Armband Freund

 

Ponponlarla Uğurböceği Paspas Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. paspas nasıl yapılır, ponpondan paspas yapımı ve ponponlardan paspas nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir