İğne Oyası Düğüm ve Üçgen Döngü Nasıl Yapılır?

1x1.trans

İğne Oyası Düğüm ve Üçgen Döngü Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda yine sizlere iğne oyası düğüm ve üçgen döngünün nasıl yapılacağı ile ilgili videolu anlatım paylaşacağız. Altta yer alan örnek resimdeki gibi yine aynı anlatımı video olarak yazının altında görebilirsiniz. İzleyeceğiniz eğitici video sayesinde sizde iğne oyası düğüm çalışmasını yapmayı öğreneceksiniz.

Kolay yapılan iğne oyası çalışmalarını sitemizde çokça kez paylaşmıştık. Hatta bu yazımızın altından da birçok güzel iğne oyası örnekleri karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyerek çok güzel modeller ve örnekler yapmayı öğrenebilirsiniz. Tığ işi veya iğne oyası gibi birçok güzel çalışmayı buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğiz.


igne-oyasi-dugum-ve-ucgen-dongu-yapimi

Altta yer alan eğitici videolar tanıtım amaçlı paylaşılmıştır. Yararlanabilir ve öğrenmek için inceleyebilirsiniz. Benzerlerini sitemizde bulabilir ve onlardan da istifade edebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Plastik Şişeden Vazo Nasıl Yapılır? başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*