İğne Oyası Düğüm ve Üçgen Döngü Nasıl Yapılır?

 

İğne Oyası Düğüm ve Üçgen Döngü Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda yine sizlere iğne oyası düğüm ve üçgen döngünün nasıl yapılacağı ile ilgili videolu anlatım paylaşacağız. Altta yer alan örnek resimdeki gibi yine aynı anlatımı video olarak yazının altında görebilirsiniz. İzleyeceğiniz eğitici video sayesinde sizde iğne oyası düğüm çalışmasını yapmayı öğreneceksiniz.

Kolay yapılan iğne oyası çalışmalarını sitemizde çokça kez paylaşmıştık. Hatta bu yazımızın altından da birçok güzel iğne oyası örnekleri karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyerek çok güzel modeller ve örnekler yapmayı öğrenebilirsiniz. Tığ işi veya iğne oyası gibi birçok güzel çalışmayı buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğiz.

 

 

igne-oyasi-dugum-ve-ucgen-dongu-yapimi

Altta yer alan eğitici videolar tanıtım amaçlı paylaşılmıştır. Yararlanabilir ve öğrenmek için inceleyebilirsiniz. Benzerlerini sitemizde bulabilir ve onlardan da istifade edebilirsiniz. Kolay gelsin.

https://www.youtube.com/watch?v=16iXmewyslg

 

https://www.youtube.com/watch?v=mL9qlzeJeBM

Daha önce paylaştığımız Plastik Şişeden Vazo Nasıl Yapılır? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*